Nasz obiekt

Oferujemy Państwu apartamenty nowoczesne, funkcjonalne i czyste, w ładnej okolicy,
do tego w lesie i oddalone zaledwie 10 m od jeziora. Wszystkie nasze pokoje posiadają łazienki z prysznicami. W pokojach są również płaskie telewizory i bezpłatne WiFi.

Jeżeli zechcą sobie Państwo przygotować posiłek na miejscu, to do dyspozycji Państwa jest także wyposażenie kuchenne wraz z płytą kuchenną i wszelkie inne udogodnienia.
W szafkach znajdą Państwo potrzebne kubki, szklanki, naczynia i sztućce.

Wychodząc z obiektu są już od razu Państwo w lesie, od tego momentu godzinami
mogą Państwo w ciszy spacerować i to kilometrami ścieżek, po prostu być sam na sam
z naturą.

Od pierwszych minut poczują Państwo świeże, rześkie powietrze. Po spacerze mogą Państwo zjeść pyszny posiłek, czy napić się piwa na przystani, oddalonej od naszych apartamentów zaledwie o 250 m. W okolicy jest też wiele innych jezior i ciekawych terenów.
Można tu w spokoju łowić ryby, lub choćby zanurzyć się w głębokiej ciszy.

Jeżeli zechcą Państwo sobie zrobić grila, to również jest taka możliwość. Mają Państwo do dyspozycji naszą łódkę i kajak, za dodatkową opłatą, w każdej chwili mogą Państwo popływać tym sprzętem po jeziorze. Na przystani są także większe jachty.

Jeżeli mają Państwo problem ze zdrowiem, to tuż obok (circa 100 m) jest gabinet rehabilitacyjny, w którym jest lekarz oraz istnieje możliwość wykupienia po atrakcyjnych cenach wiele zabiegów, również masaży.

Mile widziane są rodziny z dziećmi, młodzież i osoby podróżujące samotnie.

Na miejscu jest oczywiście bezpłatny parking.Język strony


Kontakt

biuro@apartamenty-radzyn.pl


tel : 663-777-077

tel : 663-666-066

tel : +48 602-249-393 (deutsch)